Preparat odtłuszczający AQ 2000 - 5l

Numer katalogowy: AQ 2005
Waga: 5,3 kg
Zalecana rozcienczalność: 10 : 1
Max. stopień rozcieńczenia: 200 : 1
Objętość: 5 l

Krótka charakterystyka:
AQ2000 jest bardziej skoncentrowane niż AQ Uniwersal. Ma również takie same zastosowania, ale dodatkowo nadaje się do zestawów ekologicznych, rozbijania cząstek oleju i usuwania wycieków węglowodorów, a także w oczyszczalniach ścieków i przy rekultywacji gleby.
Minimalne rozcieńczenie 10:1, do 200:1, rekomendowane ze względu na silne skoncentrowanie, dzięki czemu AQ 2000 jest naprawdę ekonomicznym produktem.
Jak to działa?
AQ działa poprzez osłabianie wiązań i odczepianie kontaminantów od zabrudzonej powierzchni, oraz poprzez rozbijanie ich długich łańcuchów na krótsze i łatwiejsze do degradacji. Unikalna formuła AQ następnie stymuluje eksplozję naturalnie występujących w środowisku bakterii, które odżywiają się pozostałościami i zamieniają je w wodę i dwutlenek węgla. Następnie, kiedy skończy się źródło pożywienia, bakterie po prostu giną.
W przeciwieństwie do konwencjonalnych detergentów, rozpuszczalników, dyspergantów, zmywaczy na bazie węglowodoru, AQ nie tylko odczepia i przemieszcza zabrudzenie, ale także je niszczy. A ponieważ sam w sobie nie jest skażony i całkowicie biodegradowalny, nawet wymieszany z kontamintami , to po spłukaniu nie pozostawia śladów.

Cena: 70.00 zł NETTO

Zamów produkt

Dokumentacje środowiskowe - ikona

Dokumentacje
środowiskowe

Więcej
Doradztwo i eko-outsourcing - ikona

Doradztwo
i eko–consulting

Więcej
EKO-przeglądy, audyty, ISO - ikona

Eko-audyty
i eko-przeglądy

Więcej
Monitoring stanu środowiska - ikona

Monitoring
stanu środowiska

Więcej
Szkolenia i rozwój - ikona

Szkolenia
i rozwój

Więcej
Rekultywacje i remediacje - ikona

Rekultywacje
i remediacje

Więcej
BHP i P. POŻ. - ikona

BHP
i P. POŻ

Więcej
Sorbenty, Zestawy awaryjne - ikona

Sprzedaż
sorbentów

Więcej